Hakkımızda

2019 yılında kullanıcılar ile buluşan Kendihayalinigerceklestir.com; binlerce kullanıcının güvenini kazanarak büyümeye devam ediyor. Az ürünle çok fazla fazla satış yapmanızı sağlayan özelliklerimiz ile Amazon’da tüm işlemlerinizi kolaylaştırıyoruz. Kendihayalinigerceklestir.com ailesi olarak Amazon’da stoksuz satış başta olmak üzere; ara depo entegrasyonu ile FBA ve FBM modellerinde ilklere imza atmaya devam ediyoruz.

Yazılım
Amazon otomasyon yazılım hizmeti ile tüm işlemlerinizi kolay kullanım ve basit ara yüz ile kolayca yapabilirsiniz.

Ara Depo Kullanımı
USA, New Jersey eyaletinde bulunan ara depo hizmetimiz ile tüm siparişlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Danışmanlık & Eğitim
Amazon’da satış konusunda birbirinden zengin müfredatlar ile birebir ve online danışmanlık alabilirsiniz.

Mail
webinar@oneamz.com

NOT FACEBOOK: This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc. 


Gizlilik 

OneAmz’den Uyarı!
Hiç çalışmadan, emek sarf etmeden ve kolay yoldan para kazanmaya inanmıyoruz! Çok çalışmaya, problem analiz edip çözümlerle insanların hayatına değer katmaya inanıyoruz. Planladığımız eğitimlerde sizlere bu vizyon ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Herkesin anlama, analiz etme ve uygulama kabiliyeti farklıdır. Eğitimlerimiz içinde belirtilen ve sosyal medyada paylaşılan başarı hikayeleri çok çalışmanın ve tam konsantrasyonun eseridir. Bundan dolayı kimseye kazanç ve başarı garantisi vermiyoruz. Başarı; öğrenme, planlı çalışma, hedef belirleme ve aksiyon gibi birçok parametreye bağlıdır. Sizler de bu vizyonu paylaşıyorsanız hadi başlayalım. Sorularınız için webinar@oneamz.com a mail atabilirsiniz.

© kendihayalinigerceklestir.com - All rights reserved